Strona główna

Światłowód NEXERY

Dlaczego warto korzystać z sieci Nexery?

splitter

Szybka  sieć światłowodowa  NEXERY rozrasta się i wkrótce obejmie zasięgiem 4 regiony Polski.

Kliknij PLAY i zobacz w filmie, jakie korzyści niesie korzystanie z  sieci NEXERY!

rozrywka.jpg

Skorzystasz z nowoczesnej rozrywki: światłowód zapewni Ci dostęp do bogatej oferty telewizji cyfrowej oraz serwisów z filmami na żądanie, platform z muzyką i gier online. Po dzieła kultury sięgniesz kiedy zechcesz, nawet nie wychodząc z domu, a szybkość i stabilność łącza zagwarantuje najwyższą możliwą jakość obrazu i dźwięku.

dzieci.jpg

Twoje dzieci będą zdobywać wiedzę przekazywaną przy wykorzystaniu najnowocześniejszych metod dydaktycznych. W szkołach, które zostaną bezpłatnie włączone do Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej, skokowo wzrośnie jakość nauczania. Uczniowie posiądą niezbędne cyfrowe kompetencje, dzięki którym w przyszłości będą skutecznie rywalizować na rynku pracy. Zapytaj dyrektora szkoły swoich dzieci, czy korzysta z internetu na światłowodzie NEXERY.

 

przedsiebiorcy.jpg

To wielka szansa dla Ciebie jako przedsiębiorcy. Jeśli jesteś rękodzielnikiem, łatwo znajdziesz zbyt dla swoich wyrobów. Jeśli księgowym - będziesz mógł zdalnie doglądać finansów swoich kontrahentów. Jeśli terapeutą - dzięki wideokomunikatorom poprowadzisz rozmowy z pacjentami mieszkającymi nawet na innych kontynentach. Niezależnie od branży, dostęp do szybkiego i stabilnego Internetu otworzy przed Twoją firmą całkiem nowe możliwości.

rozwoj-osobisty.jpg

Bardzo szybki Internet ułatwi Ci także rozwój osobisty. W zasięgu ręki znajdą się kursy i szkolenia online oraz dostęp do nieprzebranej biblioteki fachowej wiedzy. Wszystkie materiały pobierzesz błyskawicznie, a te dostępne tylko online obejrzysz w najwyższej jakości. E-sklepy pozwolą wygodnie kupować produkty potrzebne do realizacji Twoich pasji i hobby, a fora dyskusyjne - wymieniać się doświadczeniami.

CO MUSISZ WIEDZIEĆ O SIECI NEXERY:

  • dotrze do niemal 80 powiatów w 4 regionach Polski,
  • w najbliższych latach obejmie ponad 530 000 gospodarstw domowych i blisko 3000 szkół,
  • to bezproblemowe stabilne łącze - nawet do 1 Gb/s na światłowodzie NEXEXY.

Superszybka sieć światłowodów NEXERY, w przeciwieństwie do sieci miedzianych i radiowych gwarantuje:

  • szybki i stabilny internet nawet do 1Gb/s,
  • możliwość wyboru najlepszej oferty – udostępniamy nasze światłowody wszystkim operatorom detalicznym zarówno lokalnych, jak i ogólnopolskim, co zapewnia odbiorcom większy wybór oferty,
  • trwałość przez lata - raz oddana do użytku infrastruktura nie będzie wymagała rozbudowy ani uciążliwych prac remontowych.

Postaw na świetlaną przyszłość. Dołącz do sieci NEXERY!

splitter

   

Pomóż nam szybciej i sprawniej poprowadzić światłowód NEXERY w Twojej okolicy!


Może się zdarzyć, że poprosimy Cię o pozwolenie na skorzystanie z nieruchomości podczas prac lub o przejście światłowodu przez Twoją działkę (naziemnie lub w powietrzu). Twoja zgoda bardzo ułatwi nam logistykę i sprawi, że cały region odniesie korzyści, które przedstawiamy powyżej!