Promocja "Kompas Cyfrowy"

Skorzystaj z promocji i ciesz się szybkim i niezawodnym internetem na światłowodzie NEXERY!

Aktywnie wpieramy operatorów korzystających ze światłowodu NEXERY udostępniając im różnego rodzaju promocje. Najnowsza - „Kompas cyfrowy” jest skierowana do użytkowników korzystających do tej pory z dostępu do internetu w oparciu o technologię radiową lub technologię przewodową inną niż światłowód (np. miedź). Umożliwiamy teraz abonentom skorzystanie z usługi w nowszej, lepszej technologii jaką jest światłowód.

Internet światłowodowy to możliwość:

· płynnego oglądania filmów bez zawieszania i pogorszenia jakości obrazu; · korzystania ze stabilnego połączenia nawet podczas złej pogody - Wiesz, że w Polsce średnio przez 153 dni w roku pada deszcz? · pracy na wielu urządzeniach jednocześnie – każdy domownik może robić, co chce; · używania internetu bez limitu – wolność od liczenia zużycia danych; · bycia eko – światłowód w porównaniu do tradycyjnych kabli miedzianych zużywa siedemnastrokrotnie mniej energii.

Chcesz skorzystać z możliwości, które daje światłowód? polepszyć jakość korzystania ze swojego internetu domowego dla Ciebie i Twoich bliskich? Skontaktuj się ze swoim dostawcą i zapytaj o możliwość migracji.

Regulamin promocji obowiązujący dostawców internetu znajdziesz poniżej:

Regulamin promocjiRegulamin promocji
Pobierz
icn/file-xlsx
Załącznik nr.2Załącznik nr.2
Pobierz