news

NEXERA z tytułem Dream Employer!

09-06-2021

Jeśli zawsze chcieliście wiedzieć, czy istnieje coś takiego, jak praca marzeń, oto odpowiedź! Z dumą dzielimy się naszym kolejnym sukcesem – NEXERA otrzymała tytuł Dream Employer 2021!

Nie tylko my doceniamy naszą wyjątkową i innowacyjną kulturę organizacji! NEXERA została jednym z laureatów konkursu Dream Employer 2021. Plebiscyt nagradza pracodawców, którzy rozumieją zmiany zachodzące na rynku pracy, kreują oraz podążają za nowymi trendami, tworząc przyjazne, elastyczne, różnorodne i rozwojowe środowisko pracy.

"Nagroda Dream Employer to dla nas szczególne wyróżnienie, z którego jesteśmy bardzo dumni, zwłaszcza, że zostaliśmy laureatami pierwszej edycji tego konkursu. Cieszymy się, że nasza wyjątkowa struktura i kultura organizacji jest doceniana nie tylko przez naszych pracowników i partnerów, ale także grono ekspertów i uznana za wzór godny naśladowania. Od początku powstania naszej firmy budowaliśmy organizację opierającą się na zasadach dialogu i współpracy, starając się spełniać oczekiwania i dostosowując się do potrzeb naszych pracowników. Wyróżniamy się również wydajnością – jesteśmy jedną z niewielu firm na świecie, która zatrudniając nieco ponad 20 osób, realizuje projekty o ogromnej skali, tak jak nasz obecny projekt budowy sieci światłowodowej obejmującą swoim zasięgiem ponad 1 mln gospodarstw domowych w Polsce. To fenomen na skalę światową! Z powodzeniem udaje nam się realizować nasze ambitne cele i osiągać takie sukcesy, właśnie dzięki wyjątkowej kulturze organizacji, gdzie pierwszorzędną rolę odgrywa podejście partnerskie, szacunek do drugiego człowieka i nastawienie na rozwój osobisty i zawodowy. Dla obecnych i przyszłych naszych pracowników tak prestiżowe wyróżnienie jak tytuł Dream Employer to znak, że Nexera spełnia najwyższe standardy dobrego pracodawcy – wyjaśnia Jacek Wiśniewski, Prezes Zarządu w Nexerze.

Konkurs Dream Employer jest organizowany przez wydawcę Brief.pl i ma na celu wspierać organizacje w dotarciu, rekrutacji i utrzymaniu najlepszych pracowników oraz w promowaniu organizacji wyróżniających się wyjątkową postawą i najlepszymi praktykami na rynku. 15-osobowe grono Rady Programowej Dream Employer oceniało firmy w czterech obszarach: kultura i wartości, przywództwo, rozwój zawodowy, dobrostan/well-being. Łącznie wyróżnienie Dream Employer 2021 otrzymało 6 organizacji. To nie jedyny sukces na naszym koncie! W 2020 r. NEXERA wygrała w międzynarodowym konkursie Global Carrier Awards, w kategorii najlepsze wdrożenie BSS/OSS, dołączając tym samym do grona najbardziej cenionych firm telekomunikacyjnych na świecie. Możemy pochwalić się również tytułem „Innowatora Roku” w konkursie Złotych Anten oraz nagrodą za Najlepsze Wdrożenie Usługi Chmurowej w konkursie Best in Cloud 2019 (Computer World Polska).