news

NEXERA z tytułem Best in Cloud

14-06-2019

NEXERA otrzymała nagrodę za Najlepsze Wdrożenie Usługi Chmurowej przyznawane przez Jury konkursu Best in Cloud 2019, którego organizatorem jest redakcja Computerworld Polska. Kapituła konkursowa doceniła fakt, że NEXERA funkcjonuje w stuprocentowym oparciu o rozwiązania chmurowe.

W 2019 roku już po raz siódmy Computerworld Polska przyznał wyróżnienia w Konkursie Best in Cloud, który ma na celu promowanie najefektywniejszych sposobów wykorzystania technologii chmurowych. W kategorii Najlepsze Wdrożenie Usługi Chmurowej kapituła konkursu pierwszą nagrodę przyznała NEXERZE.

NEXERA działa w systemie Multi-Cloud, wykorzystując niemal wszystkie rodzaje chmurowych modeli usługowych (IaaS, SaaS, PaaS) zintegrowanych w jeden spójny, sprawnie działający mechanizm. W firmie nie ma fizycznej serwerowni, a jedynym sprzętem są osobiste komputery pracowników – reszta narzędzi i rozwiązań znajduje się w środowisku cloud computingu. Multi Cloud obecnie wspiera ponad 50 w pełni cyfrowych procesów, które pozwalają firmie na automatyzację procesów organizacyjnych i biznesowych.