news

NEXERA z prestiżowym Godłem „Teraz Polska”

10-06-2021

To już kolejne wyróżnienie naszej firmy, którym w ostatnim czasie możemy pochwalić. Tym razem NEXERA została doceniona przez Kapitułę Konkursu „Teraz Polska” za unikatową usługę światłowodowej sieci dostępowej w innowacyjnym modelu operatora wyłącznie hurtowego.

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” już od ponad 30 lat nagradza najlepsze produkty i usługi, a od 2007 również innowacje dostępne na polskim rynku. Co roku Kapituła Konkursu wyłania produkty, usługi, gminy i przedsięwzięcia, które mają być symbolem jakości i wzorem dla innych.

"Jesteśmy niezwykle dumni z tego wyróżnienia. Potwierdza ono, że zespół polskich menedżerów i specjalistów, jakim jest Nexera, z sukcesem wdrożył usługę, która jest wyjątkowa nie tylko w skali Polski, ale również międzynarodowej. To zespół Nexery zrealizował w praktyce marzenie wielu firm i menedżerów branży telekomunikacyjnej o wyłącznie hurtowym operatorze infrastruktury, firmie zwinnej, z pełnym outsourcingiem operacji i całkowicie „chmurowym” podejściu do systemów IT. Nasza unikatowa usługa i innowacyjny model wyłącznie hurtowego operatora światłowodowej infrastruktury dostępowej powstał i został wdrożony w Polsce, dla polskich użytkowników naszej sieci. Działamy przede wszystkim na poziomie lokalnym, a głównymi i najważniejszymi beneficjentami naszej usługi są mieszkańcy czterech Regionów Nexery. Tym bardziej czujemy się zaszczyceni, że znaleźliśmy się w prestiżowym gronie laureatów Konkursu „Teraz Polska”. Jesteśmy dumni, że tworzymy infrastrukturę, która zmienia i rozwija Polskę, otwierając przed jej mieszkańcami nowe możliwości – mówi Paweł Biarda, członek zarządu w Nexerze.

Jak co roku, laureatów wyłoniło jury, które składało się z uznanych autorytetów życia społecznego, kulturalnego, gospodarczego, naukowego i politycznego. Gala rozdania nagród odbyła się 9 czerwca w Pałacu Prezydenckim. Wśród nominowanych znalazło się 24 produktów, 20 usług i 5 innowacji.