news

NEXERA partnerem Konferencji PIKE 2020

29-09-2020

**Z radością informujemy, że Nexera została oficjalnym partnerem Konferencji Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej (PIKE) 2020. Tegoroczne wydarzenie, organizowane pod hasłem „Nowy Świat – Nowe Wyzwania”, odbędzie się między 30 września, a 2 października w formule online. **

Konferencja PIKE 2020 to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży telekomunikacyjnej, telewizyjnej i kablowej. Podczas tegorocznej konferencji porozmawiamy m.in. o tym, jak rozwinął się rynek telekomunikacyjny w czasie epidemii i jak zmieniły się nawyki polskich internautów. Prezes naszej firmy – Jacek Wiśniewski zaprezentuje także ciekawe dane z naszych autorskich badań: na temat pracy zdalnej i edukacji online, które przeprowadzone były w czasie izolacji społecznej oraz przedstawi kilka interesujących faktów z naszego najnowszego raportu #RegionyNEXERY2020, zrealizowanego w czerwcu br. Jacek Wiśniewski będzie także gościem panelu „Śniadanie Liderów Telekomunikacji”, którego tematem przewodnim będzie konkurencja i wspólna budowa infrastruktury szerokopasmowej dla technologii 5G. Warsztaty na temat onboardingu operatora detalicznego na sieci operatora hurtowego poprowadzą nasi eksperci - Marcin Kaczyński oraz Krzysztof Kądziołka, z kolei nasz Główny Prawnik Wojciech Dziomdziora weźmie udział w panelu dyskusyjnym „Biznes pod rządami nowego Prawa Komunikacji Elektronicznej”.

Ten rok jest unikalny pod wieloma względami, dlatego celem tegorocznej Konferencji PIKE jest debata nad najważniejszymi zagadnieniami, a także wyzwaniami, przed którymi postawiony został sektor mediów i telekomunikacji w związku z pandemią COVID-19.

Bądźcie z nami online! http://pl.rejestracja.konferencjepike.pl/register/