news

3-dniowa Konferencja KIKE 2023 za nami!

27-04-2023

Kwiecień obfitował w bardzo interesujące wydarzenia telko. Dopiero co zakończyliśmy podsumowanie II Konferencji Operatorów Hurtowych, by już za chwilę uczestniczyć w kolejnej branżowej inicjatywie.

17 kwietnia 2023 roku w Hotelu Warszawianka w Jachrance rozpoczęła się Konferencja KIKE 2023. W trakcie trzydniowego wydarzenia odbyło się wiele inspirujących spotkań, a przedstawiciele małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych mieli okazję do wypowiedzenia się na bieżące tematy branżowe. W trakcie rozmów panelowych i sesji warsztatowych pochylono się przede wszystkim nad perspektywą rozwoju lokalnego rynku telekomunikacyjnego w Polsce.

Z naszymi przedstawicielami można było spotkać się przy specjalnym stoisku, przy którym rozmawialiśmy z zainteresowanymi na temat możliwości współpracy między hurtownikiem a operatorami korzystającymi. Zależało nam, aby zbudować pozytywne relacje z naszymi Partnerami, podkreślając zalety kooperacji w modelu otwartych sieci światłowodowych.

W konferencji wzięło udział ponad 650 osób, a my cieszymy się, że po raz kolejny byliśmy częścią tego branżowego przedsięwzięcia.