Jesteśmy blisko mieszkańców, zapewniając im najszybszy internet światłowodowy

#RegionyNEXERY

Naszą sieć dostarczamy w 4 Regionach Polski. Sprawdź, gdzie budujemy naszą sieć.

img alt

Region

Warmii i Mazur

473

Placówki oświatowe

150tys.

gospodarstw domowych

Region Kujaw

z Pomorzem i Mazowszem

501

Placówki oświatowe

223tys.

gospodarstw domowych

Region

Łódzki

414

Placówki oświatowe

281tys.

gospodarstw domowych

Region

Świętokrzyski

488

Placówki oświatowe

346tys.

gospodarstw domowych

background image
img alt
REGION

Warmia i Mazury

Warmię i Mazury nazywa się Krainą Tysiąca Jezior. Nieprzypadkowo: region słynie z zapierających dech w piersi krajobrazów i unikalnej przyrody, co czyni go jednym z najbardziej atrakcyjnych turystycznie obszarów Polski. Oprócz turystyki, wiodącymi dziedzinami gospodarki Warmii i Mazur są obecnie przemysł drzewny, produkcja maszyn i urządzeń oraz produkcja cieszącej się ogromnym zainteresowaniem zdrowej żywności. Region przyciąga inwestorów, którzy doceniają świetne warunki do rozwoju biznesu, ale przede wszystkim to dla wielu spełnienie marzeń o cichym i spokojnym miejscu na Ziemi.

img alt
REGION

Kujawy z Pomorzem i Mazowszem

Najbardziej eklektyczny i zróżnicowany z Regionów NEXERY. Kujawy z Pomorzem i Mazowszem to zarówno legendarne imprezy muzyczne nad Wisłą w Płocku, jak zaduma nad prastarą historią Biskupina i duma z kulturowego dziedzictwa Torunia. Region łączy oddech dzikiej przyrody – tysięcy hektarów lasów i łąk, poprzecinanych czystymi rzekami i jeziorami – z potencjałem rozwijających się, świadomych swoich walorów miast. Tradycja spotyka się tu z nowoczesnością, a przyszłość rysuje się w jasnych barwach.

img alt
REGION

Łódzki

Region Łódzki leży w samym centrum Polski, na przecięciu europejskich szlaków transportów Północ-Południe i Wschód-Zachód. Być może dlatego mieszkańcy Regionu są mobilni zawodowo, przedsiębiorczy i otwarci na pracę zdalną, jak wynika z naszego Raportu #RegionyNEXERY2019. Choć ten obszar kojarzy nam się głównie z rozwiniętą infrastrukturą, to poza obszarami wysoko zurbanizowanymi możemy tam odwiedzić 7 parków krajobrazowych i ponad 4 tysiące pomników przyrody. Źródła wód termalnych nie tylko zasilają lokalne uzdrowiska, ale też stają się podstawą rozwoju ekologicznej energii. Region Łódzki z optymizmem patrzy w przyszłość, a my cieszymy się, że możemy przyłożyć rękę do jego szybkiego rozwoju.

img alt
REGION

Świętokrzyski

Ojczyzna słynnych na całym świecie polskich dinozaurów, których rekonstrukcje można podziwiać w Bałtowie. Cały Region Świętokrzyski, ulokowany w cieniu najstarszych w Europie gór, jest rajem dla miłośników aktywnego wypoczynku. Turyści cenią wyjątkowe walory krajobrazowe i liczne zabytki architektury, połączone tysiącami kilometrów szlaków pieszych i rowerowych. Zimą z kolei zapraszają trasy narciarskie i wyciągi. Region należy do najczystszych ekologicznie obszarów Polski.