Jesteśmy blisko mieszkańców, zapewniając im najszybszy internet światłowodowy

#RegionyNEXERY

Naszą sieć dostarczamy w 4 Regionach Polski. Sprawdź, gdzie budujemy naszą sieć.

img alt

Region

Warmii i Mazur

473

lokalizacje placówek oświatowych

150tys.

gospodarstw domowych

Region Kujaw

z Pomorzem i Mazowszem

501

lokalizacji placówek oświatowych

223tys.

gospodarstw domowych

Region

Łódzki

414

lokalizacji placówek oświatowych

281tys.

gospodarstw domowych

Region

Świętokrzyski

488

lokalizacji placówek oświatowych

346tys.

gospodarstw domowych

background image
img alt
REGION

Warmia i Mazury

Warmię i Mazury nazywa się Krainą Tysiąca Jezior. Nieprzypadkowo: region słynie z zapierających dech w piersi krajobrazów i unikalnej przyrody, co czyni go jednym z najbardziej atrakcyjnych turystycznie obszarów Polski. Oprócz turystyki, wiodącymi dziedzinami gospodarki Warmii i Mazur są obecnie przemysł drzewny, produkcja maszyn i urządzeń oraz produkcja cieszącej się ogromnym zainteresowaniem zdrowej żywności. Region przyciąga inwestorów, którzy doceniają świetne warunki do rozwoju biznesu, ale przede wszystkim to dla wielu spełnienie marzeń o cichym i spokojnym miejscu na Ziemi.

img alt
REGION

Kujawy z Pomorzem i Mazowszem

Najbardziej eklektyczny i zróżnicowany z Regionów NEXERY. Kujawy z Pomorzem i Mazowszem to zarówno legendarne imprezy muzyczne nad Wisłą w Płocku, jak zaduma nad prastarą historią Biskupina i duma z kulturowego dziedzictwa Torunia. Region łączy oddech dzikiej przyrody – tysięcy hektarów lasów i łąk, poprzecinanych czystymi rzekami i jeziorami – z potencjałem rozwijających się, świadomych swoich walorów miast. Tradycja spotyka się tu z nowoczesnością, a przyszłość rysuje się w jasnych barwach.

img alt
REGION

Łódzki

Region Łódzki leży w samym centrum Polski, na przecięciu europejskich szlaków transportów Północ-Południe i Wschód-Zachód. Być może dlatego mieszkańcy Regionu są mobilni zawodowo, przedsiębiorczy i otwarci na pracę zdalną, jak wynika z naszego Raportu #RegionyNEXERY2019. Choć ten obszar kojarzy nam się głównie z rozwiniętą infrastrukturą, to poza obszarami wysoko zurbanizowanymi możemy tam odwiedzić 7 parków krajobrazowych i ponad 4 tysiące pomników przyrody. Źródła wód termalnych nie tylko zasilają lokalne uzdrowiska, ale też stają się podstawą rozwoju ekologicznej energii. Region Łódzki z optymizmem patrzy w przyszłość, a my cieszymy się, że możemy przyłożyć rękę do jego szybkiego rozwoju.

img alt
REGION

Świętokrzyski

Ojczyzna słynnych na całym świecie polskich dinozaurów, których rekonstrukcje można podziwiać w Bałtowie. Cały Region Świętokrzyski, ulokowany w cieniu najstarszych w Europie gór, jest rajem dla miłośników aktywnego wypoczynku. Turyści cenią wyjątkowe walory krajobrazowe i liczne zabytki architektury, połączone tysiącami kilometrów szlaków pieszych i rowerowych. Zimą z kolei zapraszają trasy narciarskie i wyciągi. Region należy do najczystszych ekologicznie obszarów Polski.