Jak podłączyć firmę do sieci NEXERY?

NEXERA jest operatorem nowoczesnej sieci światłowodowej. Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy, które chcą mieć przyłącze światłowodowe w sieci NEXERY i rozwijać swój potencjał dzięki dostępowi do superszybkiego internetu. Przedstawiamy prosty proces podłączenia światłowodu.

krok 1

Sprawdź zasięg

Sprawdź w interaktywnej mapie, czy Twoja firma znajduje się zasięgu sieci światłowodowej NEXERY.

krok 2

Kogo zapytasz o ofertę?

Zobacz, którzy operatorzy już świadczą usługi telekomunikacyjne na naszych światłowodach w Twojej lokalizacji. Na naszej stronie internetowej są wymienieni operatorzy, którzy są już gotowi do świadczenia usług na naszej sieci w danej miejscowości. NEXERA jest operatorem hurtowym, a nie detalicznym, tzn. jesteśmy operatorem infrastruktury światłowodowej, ale nie świadczymy bezpośrednio usług dla użytkowników końcowych. To istotne rozróżnienie, ponieważ nasze światłowody udostępniamy operatorom detalicznym, a usługi dla klientów końcowych (np. dostęp do internetu) są świadczone przez operatorów telekomunikacyjnych, którzy zawarli z nami umowę o współpracy.

krok 3

Warunki i termin podłączenia

Operatorzy, których zapytasz o ofertę (np. dostęp do internetu), skontaktują się z NEXERĄ ws. warunków wykonania przyłącza do Twojego budynku. NEXERA przekaże operatorom warunki i terminy podłączenia. Na podstawie warunków Operatorzy przedstawią Ci oferty.

krok 4

Wybierz ofertę

Operatorzy przedstawią Ci oferty na usługi na światłowodach sieci NEXERY. Warto podkreślić, że gwarantujemy jednakowy i niedyskryminujący dostęp do naszej sieci dla wszystkich operatorów, z którymi współpracujemy. Może się okazać, że na Twoim obszarze współpracujemy z wieloma operatorami. Dzięki temu wybierzesz z szerszej oferty i zdecydujesz się na najkorzystniejsze warunki.

krok 5

Zamów usługi i korzystaj!

Po zamówieniu usługi Operator zleci nam podłączenie wskazanego budynku do sieci i usługa telekomunikacyjna dla Twojej firmy zostanie uruchomiona. Będziesz mógł korzystać z superszybkiego internetu dostarczanego światłowodami NEXERY!

Chcesz otrzymać najkorzystniejszą ofertę od operatorów?

Sprawdź na interaktywnej mapie, gdzie świadczymy nasze usługi i zapewniamy dostęp do najszybszego internetu.