news

Relacja z konferencji #RegionyNEXERY2021

02-07-2021

Podczas konferencji online mieliśmy przyjemność podzielić się wynikami naszego najnowszego badania przeprowadzonego wśród mieszkańców Regionów i porozmawiać o najciekawszych trendach nowej, cyfrowej rzeczywistości. Jak zmieniło się nasze życie? Czy jesteśmy bardziej online? Za co mieszkańcy doceniają swoje Regiony? Na te i wiele więcej pytań odpowiadaliśmy podczas debaty na żywo, którą poprowadził znany dziennikarz Paweł Pilarczyk. W dyskusji w studio wzięli udział Zarząd NEXERY oraz Pani Hanna Kuźmierkiewicz z agencji badawczej GfK. Pytania do ekspertów mógł zadawać każdy uczestnik konferencji poprzez platformę online. Zachęcamy do obejrzenia wydarzenia na kanale Youtube:

Kilka dni przed konferencją, wybraliśmy się także w Regiony NEXERY, aby bezpośrednio porozmawiać z mieszkańcami Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Kujaw z Pomorzem i Mazowszem oraz Warmii i Mazur. W końcu nikt tak dobrze nie zna swoich Regionów, jak osoby mieszkające tam na stałe! Przygotowaliśmy specjalny filmik wideo z tego spotkania - zachęcamy do obejrzenia go na naszym kanale Youtube:

Raport #RegionyNEXERY to jedno z najbardziej przekrojowych źródeł wiedzy o polskich internautach, zamieszkujących tereny gdzie budujemy naszą sieć. Od 2019 roku przeprowadzamy cykliczne badanie, które pokazuje nam nie tylko jak rozwija się społeczeństwo cyfrowe, ale również jak żyje się Polakom na terenach wiejskich i w małych miejscowościach. To już trzecia edycja naszego badania. Wiele liczb nas zaskoczyło, ale po raz trzeci udowodniliśmy, że internet otwiera nowe możliwości. Jakie? Sprawdźcie sami w naszym raporcie

Raport #RegionyNEXERY2021 Raport #RegionyNEXERY2021
Pobierz