news

Wspieramy projekt HAU Muzyka Pomaga!

24-03-2023

W Regionach NEXERY mieszkają również zwierzaki – im też pomagamy! Od początku istnienia NEXERA Heroes z dużą motywacją angażujemy się w inicjatywy zwiększające dobrostan czworonogów, dlatego chętnie włączyliśmy się w kolejne przedsięwzięcie pomagające zwierzętom w potrzebie.

HAU Muzyka Pomaga to ciekawy projekt, który łączy muzykę na żywo z aukcjami charytatywnymi na rzecz zwierząt, a jego głównym celem jest wsparcie podopiecznych Schroniska Dla Zwierząt w Toruniu. Na początku marca, zmotywowani przez Miłosza Mickiewicza, naszego Kierownika Sprzedaży w Regionie Kujaw z Pomorzem i Mazowszem , przekazaliśmy na rzecz tej inicjatywy wpłatę pieniężną oraz kilkadziesiąt kilogramów jakościowej karmy, która (mamy nadzieję) na dłuższy czas zaspokoi apetyty toruńskich psiaków.

Miłosz od lat jest ambasadorem projektu i to właśnie jego zapał zainspirował nas do zaangażowania się w pomoc. HAU Muzyka Pomaga to świetny przykład, jak można połączyć swoją pasję z aktywnościami dobroczynnymi. Finałem akcji jest koncert, na którym można nie tylko posłuchać dobrej muzyki (w tym zespołu Miłosza), ale również dopomóc schronisko datkiem lub wsparciem rzeczowym.

„W ramach NEXERA Heroes wsparliśmy Schronisko Dla Zwierząt w Toruniu, nie tylko poprzez wpłatę, ale również zachęcając zespoły w każdym z Regionów NEXERY do zbiórki karmy, która później została przekazana podopiecznym ośrodka. Praca dla potrzebujących przynosi wiele satysfakcji i motywuje do dalszych działań. Dzięki takim inicjatywom zwiększa się także suma czynionego dobra, a szlachetne działanie integruje zespół, wzmaga kreatywność i wewnątrzfirmowe więzi” – komentuje akcję Miłosz.

Zachęcamy także do obejrzenia filmiku z podsumowania akcji i aktywnego włączania się w nasze kolejne dobroczynne inicjatywy.