news

Tour NEXERY po Regionie Świętokrzyskim

03-04-2023

W tym roku kontynuujemy cykl spotkań z mieszkańcami w naszych Regionach. W ostatnim tygodniu marca Jacek Cybulski, Regionalny Kierownik ds. Komercjalizacji Sieci i Paweł Mościcki, Regionalny Koordynator Marketingu uczestniczyli w zebraniach społeczności Ostrowca Świętokrzyskiego oraz gmin Bodzechów i Kije.

We wtorek 28 marca nasi przedstawiciele wzięli udział w zgromadzeniu zorganizowanym przez Radę Osiedla Denków w Ostrowcu Świętokrzyskim, podczas którego poinformowali wszystkich obecnych o zakończeniu kolejnego etapu inwestycji i oddaniu nowych zasięgów na naszej sieci. Każdy z uczestników spotkania otrzymał materiały informacyjne umożliwiające bezpośredni kontakt z wybranymi operatorami detalicznymi. Dzięki takim broszurom wszyscy zainteresowani mogą dokonać optymalnego wyboru oferty światłowodowej.

Tego samego dnia w świetlicy OSP spotkaliśmy się również z mieszkańcami Gminy Bodzechów. Powiadomiliśmy zgromadzonych, że po zakończeniu obecnej inwestycji w Bodzechowie ze światłowodu skorzystać będzie mogło ponad 350 gospodarstw domowych. Na spotkaniu byli obecni również przedstawiciele firm telekomunikacyjnych, którzy mieli możliwość szczegółowego zaprezentowania swojej oferty.

30 marca w czwartek nasi przedstawiciele przeprowadzili rozmowy w miejscowości Kije, Lipnik, Gołuchów i Wola Żydowska w Gminie Kije. We współpracy z władzami gminy przedstawiliśmy mieszkańcom najważniejsze (i najnowsze) informacje dotyczące budowanej przez nas infrastruktury światłowodowej. W wydarzeniu wzięli udział reprezentanci operatorów detalicznych działających na tym obszarze, co szczególnie ucieszyło mieszkańców. Zainteresowani mogli w jednym miejscu uzyskać komplet informacji na temat świadczeń oferowanych przez danego usługodawcę.

Bezpośrednie spotkania z mieszkańcami Regionów to wspaniała okazja do poznania lokalnych potrzeb, wymiany informacji i pozytywnej energii, dlatego cieszymy się z każdej możliwości uczestniczenia w tego rodzaju wydarzeniach.