news

Raport #RegionyNEXERY2023

24-05-2023

Premiera piątej, jubileuszowej edycji naszego opracowania odbędzie się już jutro. To doskonała okazja, aby przyjrzeć się zmianom rynku usług cyfrowych w Polsce. Zapraszamy do obejrzenia filmu z członkami Zarządu NEXERY, w którym zachęcamy do zapoznania się z treścią raportu #RegionyNEXERY2023. Będzie on dostępny na stronie regionynexery.pl od 25 maja.

Raport nie tylko opisuje aktualną sytuację, ale również prognozuje ewolucję usług korzystających z multi-światłowodów w czterech Regionach NEXERY. Dzięki zgromadzonym danym jesteśmy w stanie lepiej zrozumieć, jak konkretne części Polski przekształcały się na przestrzeni lat.

Jednym z głównych tematów raportu jest rozwój sieci światłowodowych w mniejszych miejscowościach. W dobie dynamicznego wzrostu technologii cyfrowych, podsumowanie koncentruje się na tym, jak te usługi wpływają na codzienne życie mieszkańców.

Koncepcja paperless, czyli całkowita eliminacja papieru i publikacja raportu wyłącznie na stronie regionynexery.pl jest naszym wkładem w ochronę środowiska. Dostępność raportu w formie online to realizacja naszych zobowiązań ekologicznych, ale także możliwość zapoznania się z raportem w dowolnym miejscu i czasie.