news

NEXERA nagrodzona w konkursie Mocarze HiperAutomatyzacji 2022!

27-04-2022

Mamy kolejny powód do dumy! Zdobyliśmy II miejsce w obszarze Inteligentni Asystenci (kategoria małe i średnie organizacje) za wdrożenie Chatbota i Voicebota, które są częścią naszego programu udoskonalenia komunikacji z mieszkańcami Regionów NEXERY. Według organizatorów konkursu nasz projekt został zrealizowany na światowym poziomie.

Za nami miesiące intensywnych prac z wdrożeniem mechanizmów służących zwiększeniu dostępności NEXERY, o co prosili mieszkańcy Regionów. Z końcem roku na naszej stronie internetowej pojawiły się Chatbot oraz interaktywny formularz kontaktowy. Dla osób preferujących kontakt telefoniczny dostępny jest także Voicebot. Wdrożone systemy odpowiadają na większość zadawanych pytań w sposób zautomatyzowany. Mieszkańcy mogą w jeszcze prostszy sposób poznać plany rozbudowy naszej sieci i dowiedzieć się, czy ich dom znajdzie się w zasięgu NEXERY.

Konkurs Mocarze Hiperautomatyzacji to pierwsza tego typu inicjatywa w Polsce. Jej głównym celem jest wyłonienie i nagrodzenie najskuteczniejszych wdrożeń z zakresu hiperautomatyzacji, których efektywność mierzona jest poprzez porównanie celów biznesowych postawionych wdrożeniu z wynikami uzyskanymi po jego przeprowadzeniu. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Ośrodek Studiów nad Cyfrowym Państwem.

Cieszymy się, że nasz wysiłek został zauważony i nagrodzony! Dziękujemy organizatorom konkursu, gratulujemy laureatom pozostałych kategorii, m.in. Allegro, Alior Bank i PZU oraz przede wszystkim naszemu zespołowi projektowemu. Świetna robota!