news

NEXERA na falach Radia ZW

14-03-2023

Pod koniec lutego nasi eksperci byli gośćmi audycji publicystycznej emitowanej na falach Radia Ziemi Wieluńskiej. Grażyna Fedorowicz, Dyrektor Sprzedaży, oraz Paweł Mościcki, Regionalny Koordynator ds. Marketingu w NEXERZE, wzięli udział w inspirującej dyskusji, podczas której przedstawili wiele ciekawych informacji dotyczących działalności naszej firmy.

W trakcie rozmowy w przystępny sposób omówiono tryb działania operatora hurtowego oraz zalety modelu otwartych sieci, dzięki któremu mieszkańcy Regionów NEXERY zyskują dostęp do szerokiego pakietu usług telekomunikacyjnych. Podczas audycji przedstawiono liczne zalety światłowodu, w tym dogodność pracy i nauki zdalnej, a także możliwość korzystania z bogatego spektrum nowoczesnych e-usług. Podczas nagrania nie zabrakło również informacji na temat działań dobroczynnych realizowanych w ramach NEXERA Heroes oraz sposobu, w jaki szerokopasmowa sieć wyrównuje szanse ekonomiczne i społeczne.

Audycja stanowiła znakomitą okazję do pokazania, że NEXERA działa na wielu płaszczyznach, z powodzeniem łącząc działalność biznesową z odpowiedzialną troską o zrównoważony rozwój i dobrostan społeczeństwa. W trakcie rozmowy podkreślono także najwyższe standardy obsługi klienta, które są priorytetem dla firmy. Całe nagranie znajdziecie tutaj.