news

Eksperci NEXERY na antenie Radia Ostrowiec

28-03-2023

24 marca Jacek Cybulski, Regionalny Kierownik Sprzedaży oraz Paweł Mościcki, Regionalny Koordynator Marketingu byli gośćmi programu W dobrym miejscu. W dobrym czasie, emitowanego w popołudniowym paśmie Radia Ostrowiec.

Audycja, w której wystąpili nasi eksperci, to jeden z najpopularniejszych formatów nadawanych przez lokalną rozgłośnię, a dziennikarze poruszają w niej najważniejsze tematy dla mieszkańców powiatu ostrowieckiego. Ze względu na duże zainteresowanie lokalnej społeczności na antenie znalazła się kwestia możliwości podłączenia się do oferowanego przez NEXERĘ internetu światłowodowego.

W trakcie ciekawej rozmowy nasi eksperci opowiedzieli o aktualnych zasięgach i planach rozwoju sieci NEXERY w powiecie ostrowieckim. Mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego i Gminy Bodzechów zostali również zaproszeni na konsultacje światłowodowe, podczas których uczestnicy będą mieli możliwość bezpośredniego zadania pytań oraz zapoznania się w jednym miejscu z ofertami różnych operatorów korzystających z naszej hurtowej infrastruktury.

Dzięki światłowodowemu internetowi mieszkańcy wsi i małych miasteczek mają dostęp do szybkiego i stabilnego łącza, co otwiera przed nimi szerokie możliwości korzystania z różnorodnych usług cyfrowych, takich jak praca zdalna, e-learning czy streamowanie filmów i muzyki. To również rozwój dla lokalnych przedsiębiorstw i integracja społeczności poprzez łatwiejszy dostęp do informacji i komunikację z innymi regionami i krajami. Nieodmiennie cieszymy się, że możemy być częścią tej pozytywnej zmiany!