Połącz się ze światem! Sprawdź, czy jesteś w zasięgu

Zobacz, czemu warto być w zasięgu NEXERY!

Dostęp do sieci NEXERY zrewolucjonizuje sposób, w jaki korzystasz z usług internetu szerokopasmowego.

Dostęp do najszybszej sieci internetowej

Przez całe dekady będziesz korzystać z wydajnej, niewymagającej napraw infrastruktury, ciesząc się niezakłóconą rozrywką online, sięgając po nowoczesne formy edukacji (internetowe kursy i szkolenia, studia online) i rozwijając kompetencje zawodowe. Założenie biznesu online lub zdobycie nowej, ciekawej pracy zdalnej stanie się proste jak nigdy wcześniej!

Oferty od wielu operatorów specjalnie dla Ciebie

Ponieważ z naszej sieci może korzystać wiele operatorów detalicznych, to od Ciebie zależy, którą ofertę wybierzesz. Zmiana operatora w przyszłości będzie prosta ‒ bez konieczności zmiany instalacji.

Jesteśmy blisko Ciebie

Jako NEXERA chcemy być blisko lokalnych społeczności i angażować się w działania na rzecz ich rozwoju. W naszych Regionach pomagamy organizacjom pożytku publicznego, m.in. wspierając inicjatywy na polu edukacji, takie jak Akademia Przywództwa Liderów Oświaty, czy tworzenie Centrum Edukacji Multimedialnej.

Aktualności

Operatorzy

Oto zestawienie przedsiębiorców komunikacyjnych, którzy podpisali umowy na świadczenie usług na światłowodzie NEXERY. Kolejność wynika z daty zawarcia umowy.