Strona główna Aktualności

NEXERA z tytułem Best in Cloud

NEXERA z tytułem Best in Cloud

14.06.2019

splitter

NEXERA otrzymała nagrodę za Najlepsze Wdrożenie Usługi Chmurowej przyznawane przez Jury konkursu Best in Cloud 2019, którego organizatorem jest redakcja Computerworld Polska. Kapituła konkursowa doceniła fakt, że NEXERA funkcjonuje w stuprocentowym oparciu o rozwiązania chmurowe.

W 2019 roku już po raz siódmy Computerworld Polska przyznał wyróżnienia w Konkursie Best in Cloud, który ma na celu promowanie najefektywniejszych sposobów wykorzystania technologii chmurowych. W kategorii Najlepsze Wdrożenie Usługi Chmurowej kapituła konkursu pierwszą nagrodę przyznała NEXERZE.

NEXERA działa w systemie Multi-Cloud, wykorzystując niemal wszystkie rodzaje chmurowych modeli usługowych (IaaS, SaaS, PaaS) zintegrowanych w jeden spójny, sprawnie działający mechanizm. W firmie nie ma fizycznej serwerowni, a jedynym sprzętem są osobiste komputery pracowników – reszta narzędzi i rozwiązań znajduje się w środowisku cloud computingu. Multi Cloud obecnie wspiera ponad 50 w pełni cyfrowych procesów, które pozwalają firmie na automatyzację procesów organizacyjnych i biznesowych.